Dlaczego wyjeżdżamy do Norwegii ?

2017-05-06 protlumaczenia

Norwegia to jeden z popularniejszych kierunków wyjazdowych naszych rodaków. Coraz większy odsetek Polonii w Oslo czy też innych miastach silnie zaznacza swoją obecność w kulturze tego kraju. Nowoczesnym przejawem owej bytności jest obecność Polaków w mediach społecznościowych polskie sklepy i wydarzenia organizowane przez naszych krajan.

Język norweski stał się więc dla wielu drugą mową po polskim. Do Norwegii wyjeżdżamy w celu zdobycia lepszej pracy, poprawy bytu oraz w celach biznesowych. Rynek tegoż kraju to również doskonała okazja do poszerzenia zbytu towarów oraz usług dla przedsiębiorstw znad Wisły. Bywają więc sytuacje, że oprócz mowy potocznej niezbędne są tłumaczenia. Tutaj w sukurs przychodzi Państwu nasze biuro tłumaczeń norweskiego.  Jesteśmy skorzy do pomocy Państwu w kwestiach językowych. Wykonamy bezbłędne translacje takich dokumentów jak:

Dlaczego wyjeżdżamy do Norwegii ?

  • CV, list motywacyjny – tłumaczenia polsko norweskie i norwesko polskie obejmują papiery niezbędne do ubiegania się o pracę. Ten rodzaj translacji ma charakter zwykły i jest rozliczany podług 1800 znaków ze spacjami. Usługa może odbywać się w sposób całkowicie zdalny. Przygotowane teksty odeślemy na wskazany w zamówieniu adres poczty elektronicznej. Oferujemy Państwu niskie ceny i fachową jakość proponowanego serwisu. Nasze przekłady norweskiego znajdują uznanie u osób pochodzących ze wszystkich zakątków naszego kraju.
  • Świadectwa, dyplomy i certyfikaty – warto dokumentować posiadane zasoby wiedzy. Pracodawcy w Norwegii chętnie docenią osoby posiadające odpowiednie kwalifikacje. W celu udokumentowania posiadanych atrybutów warto zainwestować w tłumaczenia. Tego rodzaju tłumaczenia powinny być poświadczone przez tłumacza przysięgłego. Wyrazem autentyczności przygotowanych tekstów jest ich podbicie okrągłą pieczęcią Wykonawcy. Współpracujący z biurem tłumacze widnieją w oficjalnym rejestrze Ministerstwa Sprawiedliwości.
  • Zaświadczenia, dokumenty kredytowe i papiery sporządzane na potrzeby sądów – kolejnym wyzwaniem dla naszych tłumaczy są papiery wymagane przez urzędy, banki i wymiar sprawiedliwości. Tłumaczenia uwierzytelnione są niezbędnym elementem bytności Polaków w Norwegii. Bywają bowiem sytuacje, że ich przygotowanie może uchronić Państwa przed poważnymi konsekwencjami. Przekłady przysięgłe norweskiego ułatwiają również ubieganie się o zasiłki i wsparcie ze strony państwa norweskiego. Zapraszamy do zadawania nam pytań. Na każdą wiadomość odpowiemy przed końcem dnia następującego po dacie kontaktu.
Dlaczego wyjeżdżamy do Norwegii ?
Dlaczego wyjeżdżamy do Norwegii ?