FAQ

FAQ – przeczytaj zanim zapytasz

Spis treści:

Tłumaczenia przysięgłe norweskiego można zlecić na szereg sposobów. Do najpopularniejszych należą wizyta osobista w naszym biurze tłumaczeń lub wysyłka dokumentów online. Szczególnie rekomendujemy Państwu tą drugą metodę, gdyż w dobie pandemii jest ona o wiele bezpieczniejsza od tradycyjnych form kontaktu. Zdalne dostarczenie dokumentacji do naszej firmy może się odbyć przy użyciu formularza wyceny lub aplikacji Android.

Tłumaczenia norweskiego sprzedawane są przez nas w konkurencyjnych cenach, a końcowa odpłatność zależy od rodzaju i charakteru dokumentów. Tańsze są tłumaczenia zwykłe norweskiego, a nieco droższe przysięgłe. Wpływ na taki stan rzeczy ma przede wszystkim ilość znaków ze spacjami, które tworzą dany przekład. Translacje poświadczone rozliczane są podług 1125 jednostek, a przysięgłe 1800. Dla naszych stałych klientów oraz tych z Państwa, którzy mają większe potrzeby tłumaczeniowe przygotowaliśmy rabaty. O ich wysokości można się przekonać wysyłając nam papiery do niezobowiązującej wyceny.

Tłumaczenia norweskiego można odebrać bezpośrednio w jednym z naszych biur lub zadeklarować chęć ich otrzymania kurierem. Nasze przekłady wysyłamy do wszystkich zakątków globu, w razie potrzeby uprzednio je skanując. Każdy z Państwa może więc cieszyć się profesjonalne wykonanymi translacjami bez opuszczania domu lub firmy. Tego typu dogodność pozwala na zaoszczędzenie czasu oraz pieniędzy związanych z kwestiami logistycznymi.

Protłumaczenia działają na krajowym rynku tłumaczeń od blisko dekady. Przez ten czas przygotowaliśmy niemal 18 000 przekładów, których dużą część stanowiły przekłady norweskiego. Naszym klientom daliśmy się poznać jako partner godny zaufania. Świadczą o tym nie tylko uzyskiwane referencje, ale i pozytywne komentarze Internautów. W przypadku tłumaczy norweskiego możemy pochwalić się kadrą będącą mieszaniną młodości z wieloletnim doświadczeniem. Tego typu mikstura pozwala ze spokojem patrzeć na efekty naszej pracy.

Nasze biuro tłumaczeń otwarte jest w zasadzie przez cały tydzień. Jeśli jednak zdarzy się, że nie odbieramy telefonów to prosimy Państwa o kontakt mailowy. Na każdą wiadomość odpowiemy przed upływem 1 doby. Miłośnicy rozwiązań mobilnych, podobnie jak w przypadku wycen mogą skorzystać również z aplikacji.

 

FAQ - najczęściej zadawane pytania
FAQ – najczęściej zadawane pytania