Jak znaleźć tłumacza norweskiego ?

2017-04-24 protlumaczenia

Wiele osób spotyka się z potrzebą przygotowania tłumaczeń norweskiego. Nie zawsze jednak i nie wszędzie istnieje możliwość skorzystania z usług specjalistów z odpowiednimi uprawnieniami. W takiej sytuacji w sukurs przychodzi Państwu biuro tłumaczeń online.

Jako firma zajmujemy się przygotowaniem translacji polsko norweskich od samego zarania. Protlumaczenia.pl powstały w 2012 roku i od początku istnienia służą Państwu usługami językowymi w zakresie przekładów zwykłych, przysięgłych i specjalistycznych. Jesteśmy gotowi do podjęcia zleceń językowych przez 365 dni w roku. W ramach usługi tłumaczeń norweskiego współpracują z nami:

Jak znaleźć tłumacza norweskiego ?

  • Tłumacze przysięgli norweskiego – markę Protlumaczenia.pl reprezentują osoby uprawnione do sporządzania przekładów poświadczonych. Tego rodzaju przekłady wymagane są przez sądy, urzędy i instytucję. Przekłady rozliczane są podług 1125 znaków ze spacjami. W przypadku dokumentów o znacznej objętości stosujemy rabaty i konkurencyjne obniżki stawek jednostkowych. Serwis online czynny jest dla naszych klientów przez 365 dni w roku. Na każdą wiadomość postaramy się udzielić odpowiedzi przed upływem 24 godzin. Tłumacz przysięgły norweskiego posiada nie tylko wiedzę, ale również doświadczenie niezbędne przy udziale w rozlicznych projektach biznesowych. Prezentową usługę dedykujemy firmom oraz klientom indywidualnym.
  • Tłumacze specjalistyczni norweskiego – biuro tłumaczeń norweskiego jest instytucja otwartą na potrzebę przygotowania przekładów o znacznym stopniu skomplikowania. Zgodnie z Państwa zamówieniami dokonujemy fachowych przekładów technicznych oraz medycznych. Translacje mogą zostać przygotowane jako teksty zwykłe lub poświadczone. Obsługujemy ponad 50 dziedzin wiedzy. Z naszych usług korzystają przedsiębiorstwa działające w sferze usług oraz produkcji. Dokumenty przesłano w formacie PDF analizujemy przy użyciu oprogramowania typu OCR. W związku z powyższym nasi klienci ponoszą faktyczne koszty związane z przygotowaniem dokumentu.
  • Native speakerzy norweskiego – część tłumaczeń norweskiego wymaga specjalnego traktowania. Mowa tutaj zwłaszcza o tekstach przeznaczonych dla szerokiego gremium odbiorców. Do tego rodzaju przekładów zaliczamy lokalizacje stron WWW, ofert marketingowych oraz handlowych. W takiej sytuacji pomocą mogą służyć Państwu nasi native speakerzy. Wyrazem jakości tłumaczeń polsko norweskich są pozytywne komentarze Internautów.

 

Jak znaleźć tłumacza norweskiego
Jak znaleźć tłumacza norweskiego ?