Szybkie tłumaczenia norweskiego online

2016-11-28 protlumaczenia

Szybkie tłumaczenia norweskiego online to nasza oferta mająca na celu zapewnienie Państwu serwisu językowego z zakresu przekładów polsko norweskich oraz norwesko polskich.

Do kooperacji w podanym zakresie zapraszamy firmy oraz klientów indywidualnych. Protlumaczenia.pl jako biuro tłumaczeń norweskiego powstały w 2012 roku. Od samego początku istnienia dostarczamy Państwu wysokiej jakości przekłady w rozsądnych cenach. Posiadamy swoje oddziały stacjonarne zlokalizowane na terenie Bydgoszczy, Świecia oraz Grudziądza. Klientów spoza regionu zachęcamy do skorzystania z platformy online. Szybkie tłumaczenia norweskiego online charakteryzują się następującymi cechami:

Tłumaczenia norweskiego online – tłumaczenia norweskiego

  • Zachowanie wszelkich parametrów jakościowych – translacje norweskiego online charakteryzują się nienagannością przekładu. W sporządzanie tłumaczeń przysięgłych, zwykłych oraz specjalistycznych zaangażowani są specjaliści językowi z wieloletnim doświadczeniem. Naszym celem jest wykonanie prawidłowych w translacji w maksymalnie krótkim okresie czasu.
  • Wielokrotna weryfikacja – przekłady norweskiego online są poddawane korekcie ze strony naszych weryfikatorów. Przed oddaniem przekładów klientowi, przechodzą one wielokrotne sprawdzenie. Dbamy, aby każdy z dokumentów był pozbawiony błędów. Nasze biuro tłumaczeń norweskiego w 2016 roku, nie zanotowało żadnej reklamacji.
  • Miła i kompetentna obsługa – tłumaczenia norweskiego online koordynujemy za pomocą pracowników administracyjnych. Nasi doradcą stoją na straży prawidłowego obiegu dokumentów oraz doradztwa w kwestiach związanych z translacjami. Przestrzegamy wszelkich norm etycznych i dbamy o dobrą atmosferę przy współpracy z naszymi klientami.
  • Precyzyjne wyceny – przekłady norweskiego online podlegają pod standard darmowych wycen. Wszelkich czynności związanych z określeniem kosztów zlecenia dokonujemy z użyciem oprogramowania typu OCR. Dzięki powyższemu podane wyceny odzwierciedlają w 100 % rzeczywistość. W przypadku papierów zestandaryzowanych stosowane są opłaty ryczałtowe uzależnione od typu dokumentu.
  • Brak dopłat za ekspres – tłumaczenia norweskiego online nie pobierają dodatkowych opłat za usługi realizowane w trybie ekspresowym. Jedynym wyjątkiem od reguły są tłumaczenia specjalistyczne. W przypadku jednorazowego zlecenia większej partii tekstu „na wczoraj”  może zaistnieć konieczność podwyższenia stawki tłumaczeniowej. Nie jest to jednak regułą.
Szybkie tłumaczenia norweskiego online
Szybkie tłumaczenia norweskiego online

Protlumaczenia.pl zapraszają do skorzystania z oferty na szybkie tłumaczenia norweskiego online.