Tłumacz polsko angielski

2016-08-01 protlumaczenia

Tłumacz polsko angielski to nasza propozycja przekładów z zakresu języka angielskiego. Do kooperacji zapraszamy  przedstawicieli firm oraz klientów indywidualnych.

Nasz team reprezentują sprawdzeni filolodzy językowi z wieloletnim doświadczeniem. Zapraszamy do przesyłania nam zapytań o określenie kosztów realizacji przekładu. Każda wycena jest niezobowiązująca. Protlumaczenia.pl na każdego maila odpowiedzą w czasie krótszym niż 24 godziny. Tłumacz polsko angielski posiada liczne zalety, wśród których dominują:

Tłumacz polsko angielski – przekłady przysięgłe

  • Niska cena – filolog polsko angielski oferuje konkurencyjne ceny. Tłumaczenia przysięgłe angielskiego wyceniane są w oparciu o limit 1125 znaków ze spacjami. W przypadku przekładów nie wymagających angielskiego, rozliczenia prowadzone są według zasady co do litery. Za 1 stronę rozliczeniową przyjmuje się 1800 znaków. Translacjom podlegają różnego rodzaju dokumenty. Nasze biuro tłumaczeń angielskiego realizuje w konkurencyjnych stawkach, wszystkie rodzaje translacji pisemnych.
  • Sprawdzona kadra filologów – filolog polsko angielski, jest usługą w której realizację zaangażowana jest profesjonalna kadra językowców. Każda z osób współpracujących z Protlumaczenia.pl, przeszła przez wnikliwą selekcją. Z naszym biurem tłumaczeń angielskiego, współpracują najlepsi specjaliści z zakresu przekładów polsko angielskich.
  • Szybkie terminy realizacji – tłumacz polsko angielski nie zwleka z wykonywaniem translacji, o które został zapytany. Większość zleceń wykonywana jest w dniu złożenia stosownego zapotrzebowania. W przypadku przekładów o większym stopniu złożoności, terminy realizacji ustalane są indywidualnie. Działamy w służbie biznesowi i osób fizycznych.
  • Wsparcie biura obsługi klienta – filolog polsko angielski jest wspierany przez pracowników administracyjnych. Ich zdaniem jest trzymanie pieczy nad właściwym obiegiem dokumentów. Nasza służba cywilna odpowiada również za kwestie związane z rozliczaniami oraz służy fachowym wsparciem merytorycznym.
  • Korekta edycyjna tłumaczeń – filolog polsko angielski korzysta z wiedzy i doświadczenia naszych grafików. Dzięki zaangażowaniu informatyków reprezentujących Protlumaczenia.pl, Państwa przekłady są nienaganne pod względem edycyjnym. Dokładamy wszelkich starań, aby tłumaczenia polsko angielskie przypomniały w jak największym stopniu oryginały.
Tłumacz polsko angielskie - przekłady przysięgłe
Tłumacz polsko angielskie – przekłady przysięgłe

Tłumacz polsko angielski zaprasza do odwiedzin naszych biur zlokalizowanych na terenie Bydgoszczy, Świecia oraz Grudziądza. Osoby spoza regionu zachęcamy do sprawdzenia naszej propozycji online.