Tłumaczenia norweskiego na święta 2017

tlumaczenia norweskiego 2017 - Tłumaczenia norweskiego na święta 2017
2017-12-21 protlumaczenia

Święta to okres, w którym bardziej niż  kiedykolwiek indziej myślimy o naszych bliskich. Czar wigilijnego stołu, zapach świątecznych dań i miła atmosfera udzielają się nieomal wszystkim. Bywają jednak sytuacje, kiedy spokój ten może być zmącony. Krótki urlop w Polsce można przypłacić stresem spowodowanym koniecznością załatwienia wielu tematów. Do niektórych niezbędne mogą okazać się tłumaczenia norweskiego.

W takiej sytuacji warto zaufać profesjonalistom i skorzystać z usług Protlumaczenia.pl. Zapraszamy Państwa do naszych oddziałów zlokalizowanych na terenie województwa Kujawsko – Pomorskiego. Do Państwa dyspozycji oddaliśmy biura zlokalizowane w Grudziądzu, Bydgoszczy i Świeciu. Osoby spoza wyżej wymienionych miast zachęcamy do wypróbowania serwisu online. W okresie między świątecznym 2017 wszystkie filie otwarte będą zgodnie z planem. Biuro tłumaczeń norweskiego działa nieprzerwanie od 2012 roku. Swoje usługi realizujemy za pośrednictwem:

Tłumaczenia norweskiego na święta 2017

  • Wykwalifikowanej kadry Wykonawców – profesja tłumacza norweskiego nie należy do najpopularniejszych. Nie we wszystkich zakątkach naszego kraju uda się spotkać właściwego filologa. Protlumaczenia.pl swój potencjał kadrowy budowały stopniowo. Na chwilę obecną współpracujemy z nami kilkunastu specjalistów. Część z nich posiada uprawnienia tłumaczy przysięgłego. Kompetencje Wykonawców predysponują ich do sporządzania przekładów wymaganych przez Sądy, Urzędy oraz Instytucje.
  • Kompetentnych doradców klienta – o sile budowanej przez nas marki nie świadczą jedynie zatrudnieni językowcy. Tłumaczenia to również cały szereg kwestii administracyjnych. Koordynowaniem procesów translacyjnych zajmuję się nasi pracownicy do spraw obsługi klienta. To dzięki ich staraniom wszystkie przekłady dotrą do Państwa w z góry ustalonym terminie. Starczy powiedzieć, że w minionym roku blisko 95 % tłumaczeń wykonaliśmy zgodnie z powziętym planem.
  • Darmowej wysyłki – mamy dobrą wiadomość dla wszystkich osób, które zechcą zamówić tłumaczenia norweskiego przez Internet. Służymy Państwu darmową wysyłkę w kraju i zagranicą. Dostarczenie korespondencji zawierającej przekłady powierzamy Poczcie Polskiej oraz wybranym firmom kurierskim. Zazwyczaj wszelkie listy wysłane do godziny 15:00, będą w Państwa domach już nazajutrz.

 

Tłumaczenia norweskiego na święta 2017
Tłumaczenia norweskiego na święta 2017

 

Korzystając z okazji chcemy życzyć Państwu wszystkiego najlepszego na nadchodzące Boże Narodzenie oraz wszelkiej pomyślność w Anno Domini 2018 !!!