Tłumaczenia z języka norweskiego

2016-08-21 protlumaczenia

Tłumaczenia z języka norweskiego nie są już niczym specjalnie egzotycznym. Gro Polaków rozpowszechniło tą sferę translacji przez wyjazdy zagraniczne. Jednak tłumaczenia z języka norweskiego to nie tylko domena klientów indywidualnych.

Również firmy potrzebują tego rodzaju translacji. Nasze biuro tłumaczeń norweskiego wychodzi w sukurs Państwa potrzebom.  Do kooperacji zapraszamy osoby z Polski oraz zagranicy. Przekłady z języka norweskiego jak wcześniej wspominaliśmy dedykowane są osobom fizycznym oraz sferze b2b. Z usług naszej firmy można skorzystać przez 7 dni w tygodniu. Każdemu z Państwa oferujemy:

Tłumaczenia z języka norweskiego – tłumacz polsko norweski

  • Korzystne ceny – przekłady z języka norweskiego wykonywane są w konkurencyjnych stawkach. Dla translacji o większej objętości udzielamy rabatów oraz obniżek cen. Przekłady zwykłe norweskiego rozliczane są w oparciu o limit 1800 znaków ze spacjami. Nie zaokrąglamy stron przeliczeniowych na niekorzyść naszych klientów. Każde zlecenie jest rozliczane co do jednej litery.
  • Sprawdzona kadra językowców – przekłady z języka norweskiego nie są wykonywane przez osoby przypadkowe. W przypadku przekładów uwierzytelnionych naszą kadrę stanowią tłumacze przysięgli norweskiego. Każdy z tych osób posiada stosowne uprawnienia i widnieje w spisie Ministerstw Sprawiedliwości. Do przekładów specjalistycznych zatrudniamy fachowców posiadających doświadczenie i znających zakres słownictwa, charakterystyczny dla danej branży.
  • Szybkie terminy realizacji – przekłady z języka norweskiego wykonywane są w terminach zależnych od Państwa potrzeb. Większość zleceń standardowych wysyłana jest do Państwa w dniu złożenia stosownego zapotrzebowania. Korzystając z tłumaczeń norweskiego online macie Państwo gwarancję darmowej wysyłki przekładów pod wskazany adres. Większość tłumaczeń dociera do celu w 2 dni robocze od potwierdzenia warunków zlecenia.
  • Miły kontakt z biurem obsługi klienta – przekłady z języka norweskiego koordynowane są przez pracowników administracyjnych. Dbamy o dobrego ducha naszego zespołu. Dlatego właśnie wypracowaliśmy wysokie standardy obsługi klienta. Każdy z naszych pracowników lubi swoją pracę i swoim optymizmem zaraża każdego z Państwa. Poza koordynacją zleceń językowych nasi eksperci odpowiedzą również na nurtujące Państwa pytania.
Tłumaczenia z języka norweskiego - tłumacz polsko norweski
Tłumaczenia z języka norweskiego – tłumacz polsko norweski

 

Tłumaczenia z języka norweskiego do bezpłatnej wyceny można przesyłać korzystając z tej strony.