Wirtualne biuro tłumaczeń norweskiego

2016-12-04 protlumaczenia

Wirtualne biuro tłumaczeń norweskiego to nasza oferta z zakresu przekładów polsko norweskich. Do kooperacji w podanym zakresie zapraszamy firmy oraz klientów indywidualnych.

Tłumaczenia norweskiego przez Internet są obecne w ofercie firmy od samego początku. Protlumaczenia.pl jako przedsiębiorstwo językowe powstały w 2012 r. i od samego początku dostarczają wysokiej jakości translacje w rozsądnych cenach. Jesteśmy do Państwa usług przez 7 dni w tygodniu. Zapytania można kierować do nas w rozmaitych formach i różne sposoby. Wirtualne biuro tłumaczeń norweskiego jest firmą, której nieobce są nowoczesne metody przygotowania translacji.  Dokumenty , które wymagają przekładu można więc dostarczyć trybie:

Wirtualne biuro tłumaczeń norweskiego

  1. Sprowadzenia dokumentów do postaci elektronicznej (skan) lub ich przesłanie w wersji edytowalnej – biuro tłumaczeń norweskiego zaprasza Państwa do przesłania plików z dokumentami. Na podstawie otrzymanego maila dokonamy bezpłatnej oceny kosztów realizacji przekładu. Zlecenia o charakterze pilnym warto poprzedzić stosowną adnotacją, w kierowanym do nas mailu.
  2. Dostarczenia dokumentów osobiście – biuro tłumaczeń norweskiego posiada swoje oddziały stacjonarne zlokalizowane na terenie Bydgoszczy, Grudziądza oraz Świecia. Terenem działania objęty jest więc znaczny obszar województwa Kujawsko – Pomorskiego. Papiery można przynieść do naszych siedzib w godzinach ich pracy. Wizytę indywidualną należy umówić telefonicznie. Protlumaczenia.pl na taką okoliczność dopasują termin do Państwa potrzeb.
  3. Wysłania dokumentów za pośrednictwem Poczty lub firm kurierskich – biuro tłumaczeń norweskiego nie odstępuje od przyjmowania dokumentów wysłanych listownie. Zachęcamy do kierowania korespondencji na adres przedsiębiorstwa. Tłumaczenia norweskiego otrzymacie Państwo zwrotnie, w ustalony wcześniej sposób.
  4. Sporządzenia mmsa i przesłania go na nasz numer telefonu – biuro tłumaczeń norweskiego w szczególnych przypadkach przyjmie dokumenty w formie mmsa. Zdajemy sobie sprawę, że w niektórych przypadkach jest to jedyna możliwość na dostarczenie nam dokumentów. Na każdą wiadomość odpowiemy przed upływem 24 godzin. Biuro tłumaczeń norweskiego jest firmą, której warto zaufać. Wyrazem kompetencji biura są otrzymywane referencje, oraz pozytywne komentarze Internautów. Zapraszamy do kooperacji online osoby fizyczne i sektor biznesowy.
Wirtualne-biuro-tlumaczen-norweskiego
Wirtualne-biuro-tlumaczen-norweskiego